חבילת לידה ברשת - שווה

כל הורה שילדו מעל גיל 15 זוכר את הרגע בו לאחר הלידה מתחיל שלב ההתרוצצות והחיפוש אחר כל הפריטים הנחוצים לרך הנולד. הרשימה ארוכה כאורך הגלות, אסור לשכוח שום פרט וכמובן שהכסף בכלל לא מהווה סוגיה

כל הורה שילדו מעל גיל 15 זוכר את הרגע בו לאחר הלידה מתחיל שלב ההתרוצצות והחיפוש אחר כל הפריטים הנחוצים לרך הנולד. הרשימה ארוכה כאורך הגלות, אסור לשכוח שום פרט וכמובן שהכסף בכלל לא מהווה סוגיה.

אז האב המאושר, שניות מעטות לאחר שאשתו ילדה במזל טוב, מתחיל לחפש בכל חנויות העיר אחר עריסה, עגלה, בקבוקים, מוצצים, חיתולים, שמיכות, אמצעי בטיחות ומה לא. לאחר שלושה ימים הוא נזכר שאשתו מחכה בבית החולים ולילד יש עוד מעט בר מצווה. אולמות אירועים בירושלים

אז תאמינו או לא - אבל מהפכת האינטרנט, ובעיקר הקניות באינטרנט, הגיעה גם לבית היולדות ובעיקר לרך הנולד. היום לא צריך לצאת מהבית כדי לקנות את כל מה שהתינוק צריך, ועוד הרבה יותר, מרגע הולדתו ועד גיל שנה לפחות.

שיטוט מהיר ברשת האינטרנט מגלה עשרות אתרים המתמחים במכירת פריטים ומוצרים למשפחה החדשה, לאם היולדת וכמובן לתינוק החדש שבא לאוויר העולם, בדיוק כמו בנושאי חינה. אבל במה זה שונה משאר המכירות המתבצעות ברשת? בתחום הזה אפשר לקנות חבילת מוצרים שלמה המכילה כל מה שצריכה (כך על פי המומחים!) התינוק ומשפחתו בתקופה הראשונה לאחר הלידה.
בנוסף, כל אתר כזה מפרסם רשימת מוצרים מומלצת שחובה שיהיו בכל בית בו נולד תינוק.

אז כמו שנאמר, ברשת אפשר למצוא חבילות מיוחדות המכילות מגוון רחב של מוצרים.

חבילת לידה היא מושג הכולל מספר פריטים, כמו מיטה, שידה, מזרן ומצעים (סדין, שמיכה, מגן ראש ומזרון שידה), עגלה, סלקל, אמבטיה עם תומך, בייביסנס, פח חיתולים וסל מוצרים משלימים. ומה כולל סל המוצרים המשלימים?? בגדים ראשונים, חיתולי פלנל, חיתולי טטרה, מגבת, סבון ושמפו, קרם טיפוח, שמן אמבט, מדחום לתינוק, מדחום לחדר, אלכוהול, מברשת ומסרק, קוצץ ומספריים, קסמי אוזניים, משחת החתלה, מגבונים וטיטולים. זוהי חבילה מומלצת אשר תלווה את התינוק מיומו הראשון.

את כל החבילה הנ"ל אפשר למצוא במחיר ממוצע של 5,000 ש"ח. כן, קראתם נכון. 5,000 ש"ח - אולי בהפרש של כמה מאות שקלים לכאן או לכאן, תלוי במבצע היומי, באיכות המוצרים ובסוג האתר.

וזאת החבילה הבסיסית. החבילה המתקדמת יותר כוללת גם ציור למיטה וציור לשידה, מזרן מתקדם לתינוק מבית עמינח, זוג מוצצים וזוג בקבוקים, מדחום מצח דיגיטלי (במקום המדחום הרגיל שהיה לנו) וכמובן הבונבוניירה - טרמפולינה. קייטרינג לא תקבלו, זה ברור.

כמובן שאפשר לקנות ברשת גם מוצרים בודדים או מוצרים לפי הזמנה - הכל תלוי במחיר אותו אתם מעוניינים להוציא. חשוב לציין כי כמו בכל קנייה, באינטרנט או בקניון, כדאי מאד לעשות השוואת מחירים ולבדוק במספר מקומות.

גם ברשת אפשר לחפש במספר חנויות וירטואליות את אותו המוצר או להשתמש באחד ממנועי החיפוש או מנועי השוואת המחירים כדי להשוות.

היי פרשר

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

חנות אינטרנטית

העולם כולו עובר לקניות ברשת האינטרנט.
תנו לנו לבנות לכם חנות אינטרנט מלאה
כולל סליקה, אבטחה והכנסת כל המוצרים.
לקום בבוקר ולראות כמה כסף נכנס בלילה!

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את המילים: קייטרינג לאזכרות
ציוד לגני ילדים | טרקטורון חשמלי לילדים | 

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה בביטויים כמו:
אולמות בבאר שבע | ייצור מארזים
טרקטורון חשמלי לילדים |
אורן זיו | אנודייז

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>