חוגגים ברית מילה בחוץ

אם בוחרים לחגוג את הברית בגן אירועים, או בכל מקום חיצוני אחר, חשוב לקחת בחשבון את השפעת מזג האוויר, בעיקר בימים חמים של עונת הקיץ. כהורים צעירים, אך אחראיים, חשוב לוודא כי התינוקות עוברים את זמן השהות הארוכה מחוץ לבית בשלום. איך עושים את זה?

הקיץ כבר כאן ומביא עימו ניחוחות ומראות של חופש. העונה הזו עושה לצאת למרחבים, לחופשות ולחגוג אירועים  בחיק הטבע או בגני אירועים. אם בוחרים לחגוג את הברית בגן אירועים, או בכל מקום חיצוני אחר, חשוב לקחת בחשבון את השפעת מזג האוויר, בעיקר בימים חמים של עונת הקיץ.
כהורים צעירים, אך אחראיים, חשוב לוודא כי התינוקות עוברים את זמן השהות הארוכה מחוץ לבית בשלום.

איך עושים את זה?

התייבשות. תינוקות נוטים להתייבשות יותר ממבוגרים, משום שהם מייצרים ויתר חום ומסתגלים אליו לאט יותר. אולם לאירועים קטנים בפתח תקווה
תינוקות שאינם שותים מספיק מים עלולים לפתח כאבי ראש ובמקרים קיצוניים יותר אף לגרום לנזק חמור לדרכי השתן. יש לזכור עוד כי איבוד נוזלים בשיעור של 1% ממשקל הגוף גורר בעקבותיו ירידה של 5% בכושר התפקוד.

כוויות. כוויות נגרמות מחשיפה יתרה לשמש, ללא שימוש באמצעי הגנה מתאימים. הכוויה נוצרת כתוצאה מפגיעת קרני השמש ב-DNA, שיוצרת דלקת במקום הפגיעה. הכוויות אלו נעלמות בדרך כלל אחרי כמה ימים, אולם הן יוצרות אי נוחות, מזיקות לעור ומגדילות את הסיכון לסרטן. תינוקות ובמיוחד כאלה בעלי עור בהיר או עור אדמוני, שאינם מרוחים במסנני קרינה חשופים יותר לסיכון שבכוויות. הפקת כנסים בירושלים

עקיצות והכשות. עונת הקיץ היא גם עונתם של הדבורים, הנחשים, העקרבים ושאר מזיקים. פגיעתם של כל אחד מהם היא שונה בחומרתה, אולם כדאי להימנע מכל אחד מהם, כי אפילו עקיצת דבורה עלולה להיות קטלנית אם הנעקץ רגיש לעקיצות מסוג זה. אמנם אין צורך לפנות לרופא בכל פעם שעוקץ יתוש, אולם מומלץ שלא להקל ראש בסימפטומים כמו סימנים על העור, נפיחות, בחילות, הקאות, שלשול ועליית חום הגוף.

מנהלת תחום בריאות במי עדן, הדס יריב, ממליצה למרוח את התינוק בקרם הגנה. כמו כן, בימים חמים חשוב לשהות בצל. לא תמיד אפשר לשהות בצל, אולם כדאי לוודא כי התינוק אינו נחשף לקרני השמש במשך שעות ארוכות.

מים

חשוב לתת לתינוקות לשתות בפרקי זמן קצובים, ללא קשר להרגשת הצמא.

ציידו בכובע

שמש ישירה שקופחת על הראש עלולה להגדיל את הסיכון להתייבשות, לכוויות ולמכת שמש. קנו כובע וחבשו על ראשו בכל פעם שהוא נמצא בחוץ.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>