בוחרים אולם לברית מילה

למרות שתאריך הברית לא ידוע במדויק, בעזרת הטכנולוגיה הרפואית רוב הזוגות יודעים בערך מתי תתרחש הלידה ולכן מתי יתקיים טקס ברית המילה. לאחר שהרך הנולד אכן נולד, מתחילים בהתרוצצויות לארגון האירוע והכי חשוב - המקום בו יתקיים הטקס

למרות שתאריך הברית לא ידוע במדויק, בעזרת הטכנולוגיה הרפואית של היום, רוב הזוגות יודעים בערך מתי תתרחש הלידה ולכן מתי יתקיים טקס ברית המילה. לאחר שהרך הנולד אכן נולד, מתחילים בהתרוצצויות ובקניות של כל הדברים להם זקוקה המשפחה - מעגלה ומוצצים, דרך בקבוקים וחיתולים ועד עריסה ובגדים.

אחרי יום או יומיים של חיפושים ושליפת כרטיס האשראי - הגיע הזמן לחשוב על הברית. הברית, מעצם טבעה, זה אירוע קטן יותר מחתונה או בר מצווה, אינטימי בהחלט והרבה פחות מתוכנן. ברור לכל, כי הדבר הראשון שצריך להחליט עליו הוא המקום, והכוונה היא לא לבחירה בין אולמי שמשון לגני הקלשון, אלא להחלטה האם רוצים לעשות את הארוע באולם ממוזג או גינה ירוקה תחת כיפת השמיים.

הדבר הראשוני הוא להגיע להחלטה האם אתם מעדיפים לקיים את הארוע במקום סגור, פתוח או לעשות שילוב של שניהם. כמובן שחייבים להתחשב בעונת השנה ובמצב החום והלחות השורר באזור. אירועים קטנים בפתח תקווה

אחר כך יש לקבוע את התאריך בהתאם. מגוון האפשרויות המוצע כיום הוא רחב: אולמות בסגנונות שונים, גני ארועים בצפון, מסעדה הפתוחה לאירועים או חוות כפריות. כדאי מאד לזכור ולהתחשב בזה שהרך הנולד עובר אירוע מאד טראומתי באותו יום ואתם חייבים לדאוג לו לתנאים הסניטרים הראויים.

פרמטר נוסף הוא מרחק המקום שבחרתם ממרחק מושבם של אורחיכם. אם קהל המוזמנים שלכם מגיע מכל רחבי הארץ, חשוב לבחור במקום הנמצא במרכז הארץ על מנת להקל על האורחים. אפשרות אחרת היא לדאוג להסעות מסודרות עבור המוזמנים.

העיצה הטובה ביותר שתקבלו בנושא בחירת המקום לטקס הברית היא לראות 2-3 מקומות מבעוד מועד וברגע האחרון להחליט על המקום המתאים. יש כיום לא מעט גני אירועים ואולמות אירועים בירושלים המיועדים במיוחד לטקס ברית המילה, שנערך בדרך כלל בצהריים. למקומות אלו, שאותם תראו מספר שבועות לפני הלידה, אפשר להודיע 4-5 ימים לפני האירוע כי הילד נולד ואתם רוצים לסגור את המקום לתאריך מאד קרוב. זה מקובל. אל תסתמכו על נסיונם של אחרים והמלצתם, בבחירת המקום הדבר הכי חשוב זה לראות בעיניים ולדבר עם בעלי המקום. אולמות אירועים באור יהודה

ומה לבדוק אחרי הבחירה ולפני החתימה על החוזה?
* האם קיים פיקוח של משרד הבריאות, המשטרה ומכבי האש במקום - כך תוודאו את ניקיון המטבח ותנאי הבטיחות של המקום במקרה שתתרחשנה תקלות לא צפויות.
* איזו תעודת כשרות יש למקום ובהשגחה של איזו רבנות - על מנת שלא תתעוררנה בעיות עם הרב שיחתן אתכם, או עם אורחים המקפידים בעניין.
* עיצוב המקום - סידורי הפרחים, השולחנות, החופה, שולחן המשפחה, עמדת התקליטן, שולחן הדרשה, מיקום רחבת הריקודים, התאורה והתאמת הצבעים במקום.  גם כאן ניתן להכניס שינויים: תוספת סידורי פרחים, מפות בצבעים אחרים, שימוש בתאורן מקצועי, או הרחקת החופה למקום נפרד, מרוחק משולחנות האוכל.

* מספר המלצרים שיעמדו לרשות האורחים, לבושם וגובה הטיפ שנהוג לשלם להם. בדרך כלל יחס טוב הוא מלצר אחד לכל עשרה סועדים. אם אתם מעדיפים שלמלצרים יהיו בלבוש מסוים, בררו את האפשרות מראש וייתכן שתיאלצו גם לספק את אותה תלבושת.
חינה
* מספר המוזמנים - הזמינו מספר מקומות הקטן ב - 10% ממספר האורחים. חשוב מאד לבקר במקום בזמן ארוע, לבצע טעימות ולצפות מהצד על מנת לוודא שמה שמובטח אכן מתקיים. אם בזמן הביקור לא ימצאו בעיניכם דברים מסוימים, אל תתביישו להעיר לבעל המקום על מנת שהדבר לא יישנה אצלכם.
* תנאי התשלום - מקובל לתת מקדמה של 10% מגובה הסכום ואת היתרה מקובל לשלם יום לאחר הארוע ולפעמים גם חודש אחרי הארוע.

אינדקס מדיה - פתרונות שיווק מתקדמים לעסק שלך

הצעד הראשון להצלחה >>

פייסבוק עסקי

לא הגיע הזמן לעשות כסף מפייסבוק?
תן לנו לבנות לך דף עסקי בפייסבוק,
לנהל אותו ולחשוף את העסק שלך
לאלפי עיניים נוספות

הצעד הראשון להצלחה >>
בוא נתחיל >>

קידום ממומן בגוגל

רוצה להיות ראשון בגוגל כאן ועכשיו?
קידום ממומן בגוגל הוא הדבר בשבילך.
אתה תקבע את התקציב - אנחנו נביא
אותך לדף ראשון!

בוא נתחיל >>
תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>

קידום אורגני בגוגל

מאות לקוחות מרוצים לא טועים!
צוות המומחים שלנו רק מחכה להצעיד
את העסק שלך קדימה ולהביא אותך
לדף הראשון בגוגל

תהליך העבודה ולקוחות נבחרים >>
מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>

בניית אתרים רספונסיבים

בניית אתרים רספונסיבים מותאמים
לכל סוגי המסכים, לטלפון ולגוגל,
כולל דומיין מערכת ניהול ועיצוב מרהיב
ואישי לכל אתר

מידע נוסף ואתרים לדוגמא >>